Archiv článků a novinek

Jak jsem skončil s hrou a vy byste to měli udělat také

Kdo aktivně hraje Gods And Glory asi ví kolik toho musí této hře pravidelně „odpustit“. Obsahuje chyby, informace ze strany vývojářů jsou často zavádějící a nepřesné a popravdě co se týká vývoje, tak na nějaký pořádný obsah čekáme už … no ani nevím. I tak jsem jí však hrál rád, hlavně kvůli kamarádům a komunitě.

Pokračování textu Jak jsem skončil s hrou a vy byste to měli udělat také

Obrana aliance I. – Základy a organizace

S kámoši pravidelně u piva trénujeme na alianční války. Za ty desítky setkání jsme společně vypálili tisíce hradů a odolali stovkám útoků často i o dost silnějších nepřítel. Nabrali jsme spoustu zkušeností, které vám v následující sérii článků předáme 🙂

Pokračování textu Obrana aliance I. – Základy a organizace

Čokoládový festival aneb s aliancí k 50K krystalům

Po delší době nás čeká turnaj v němž velkou část předmětů, které máme nasbírat lze získat v aliančních událostech. Dokonce dostatek, abyste dosáli na druhou cenu, za kterou je 50K krystalů

Pokračování textu Čokoládový festival aneb s aliancí k 50K krystalům

Jak na eventy, kde se sbírají předměty z monster

Eventy jako byl Sólo turnaj Východní zázraky, kde musíte velkou část předmětů získat z monster běžně na hlavní cenu nechodím. Když si to spočtete tak vás vždy vyjde lépe dát 2. anebo 3. cenu, protože jste s krystaly v plusu.

Tentokrát jsem si ale řekl, že to zkusím.

Pokračování textu Jak na eventy, kde se sbírají předměty z monster

6. Power Maraton

Od posledního Power Marathonu uteklo 6 týdnů, takže jsme si stihli udělat zásoby zrychlovaček. Takže dámy a pánové je načase je utratit a případně se nebát pustit i nějaké ty krystaly za 7d urychlení. Lepší příležitost na dokončení výzkumů než power maraton nenajdete.

Pokračování textu 6. Power Maraton