Archiv článků a novinek

Čokoládový festival aneb s aliancí k 50K krystalům

Po delší době nás čeká turnaj v němž velkou část předmětů, které máme nasbírat lze získat v aliančních událostech. Dokonce dostatek, abyste dosáli na druhou cenu, za kterou je 50K krystalů

Pokračování textu Čokoládový festival aneb s aliancí k 50K krystalům

Jak na eventy, kde se sbírají předměty z monster

Eventy jako byl Sólo turnaj Východní zázraky, kde musíte velkou část předmětů získat z monster běžně na hlavní cenu nechodím. Když si to spočtete tak vás vždy vyjde lépe dát 2. anebo 3. cenu, protože jste s krystaly v plusu.

Tentokrát jsem si ale řekl, že to zkusím.

Pokračování textu Jak na eventy, kde se sbírají předměty z monster

6. Power Maraton

Od posledního Power Marathonu uteklo 6 týdnů, takže jsme si stihli udělat zásoby zrychlovaček. Takže dámy a pánové je načase je utratit a případně se nebát pustit i nějaké ty krystaly za 7d urychlení. Lepší příležitost na dokončení výzkumů než power maraton nenajdete.

Pokračování textu 6. Power Maraton

Festival moře alias Mušle a Perly V.

Zítra 28.06.2019 začne další turnaj Mušle a Perly, tentokrát pojmenovaný Festival moře (Sea Festival). Je naprosto totožný jen hlavní odměna je méně lákavá, což je trochu smutné, protože ty předchozí nebyly zrovna moc zajímavé.

Pokračování textu Festival moře alias Mušle a Perly V.

Sólo turnaj Východní zázraky

Královské ediktyMáme tu další sólo turnaj ve kterém budeme něco sbírat. Tentokrát to budou Džinovy Lampy. Opět budeme moct získat nějaké Lampy v eventech, ovšem pokud chcete dosáhnout na hlavní cenu, tak nezbývá než zainvestovat do energie na mosntra.

Pokračování textu Sólo turnaj Východní zázraky

Velká expedice II

Čeká nás další event v němž pošleme naše nejlepší jednotky na smrt skrz portál, tentokrát s názvem Éra expedic v Gods and Glory. Jedná se v podstatě o další event Velká Expedice. Ten minulý po důkladném propočtení nakonec dával smysl, ovšem tentokrát je odměna jiná.

Pokračování textu Velká expedice II

Maratón bohatství I.

Příští týden nás čeká opravdu podivný sólo event s oficiálním názvem Marathon of Fortune in Gods&Glory (Maratón bohatství v Gods&Glory). Jedná se o nový druh eventu, který tu prozatím nebyl. Na první pohled vypadá hodně nevýhodně. Ovšem s trochou štěstí…

Pokračování textu Maratón bohatství I.