Brzy se dočkáme vylepšení generálů

Na Facebooku se dnes objevila ochutnávka plánovaných změn u generálů. Má dojít k jejich přepracování, stanou se silnějšími a lépe půjdou uplatnit pro konkrétnější účel.

Požehnání bude zrušeno

Požehnání, které aktivuje u generálů třetí schopnost bude zrušeno. Místo něj se budou generálové zlepšovat postupně v dovednostech, které vývojáři označili jako „evoluce“.

Otázka je co bude s deskami.

Hvězdičkový systém (Star rating)

Získáváním zkušeností budete moc svého generála vylepšovat. Když dosáhne určité úrovně otevře se mu možnost přidat hvězdičku. Za ní se skrývá nová schopnost. Celkem půjde u generála otevřít až 6 nových schopností. Zároveň se mu zvednou všechny staty.

Otázkou je zdali bude moct mít všech 6 schopností naráz anebo si budete mezi nimi muset vybrat.

V komentářích totiž padl dotaz co s generálem level 100. Odpovědí mu bylo, že tento generál bude mít 2 hvězdičky, tedy dva další schopnosti. 3 by měly být otevřeny už od začátku. Někde tam tedy chybí ještě ta 1. Že by se plánovalo zvednutí úrovně generálů na 150? Tedy 3 schopnosti v základu a každý další za 50 úrovní?

Pečetě síly (Seals of Strength)

K vylepšení generála nebudou stačit jen zkušenosti. Budete potřebovat takzvané Pečetě síly (Seals of Strength). Každý generál přitom bude mít svou vlastní. Takže pro zlepšení Chytače nebudete moct použít tu Odpadlíka.

Pečetě síly budete získávat nějakou novou aktivitou, která nebyla prozrazena.

Závěr

Zní to opravdu zajímavě. Ještě by to chtělo více zkušeností za skutečné pálení hradů (ne výměnu v PvP) a bylo by to super.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *