Gods and Glory aktualizace 3.7.10

Včera proběhla menší aktualizace s číslem 3.7.10. Její hlavní účel bylo opravení pár chyb a jako bonus jsme se dočkali několika zlepšení. Nepřinesla však nic nového.

Konec podpory Twitter

Pokud jste měli hru spárovanou se sociální síť Twitter, tak máte smůlu. Hra už tuto formu přihlášení nepodporuje. Měli jste dostatek času přemigrovat, teď už to oficiálně nejde. Můžete ale zkusit podporu.

Co mi trochou vrtá hlavou proč tato hra nepodporuje klasické přihlášení jménem a heslem přímo přes servery Wargaming.

Úprava doby bourání soch

Na bourání sochy už nemusíte čekat 3 dny. Stačí nově 1 minuta anebo 10 krystalů 🙂

Možná se do zdá jako maličkost, ale pokud ve hře jedete na maximální efektivitu, tak je nutné točit rychle sochy kvůli lepším runám a na konci Nebeskému úteru.

Odpočet nad Oltářem síly

Oltář síly je novinka, která přibyla v aktualizaci 3.7.0. S trochou plánování vám umožňuje krátkodobě zrychlit rekrut a hlavně získávání zkušeností. Zrovna teď jeden kámoš testuje kolik se s ním a vzácnou sochou zkušeností udělat zkušeností za den na dolech. Zatím je na 2M/den. To je hodně dobré ne? 😉

Takže aby to měl jednodušší tak teď může přímo nad oltářem ve městě sledovat odpočet.

Oprava dalších chyb

Společně s aktualizací došlo k opravě dalších chyb. Bohužel prozatím mezi nimi nebyly nechodící notifikace a posílání dárků přátelům.

Závěr

Věřím že součástí aktualizace bylo více věcí, ale oficiálně nejsou známé. Osobně jsem si nic nevšiml.

2 komentáře u „Gods and Glory aktualizace 3.7.10“

  1. Ahoj, nesetkal se někdo stím že mu nešla hra propojit s FB, napíšemito Chyba připojení k sociálnímu mediu. Původně jsem měl hru propojenou s twittrem ale tuto možnost zrušili a teť nemám hru zálohovanou.

    1. Podpora Twitter byla zrušena. Pokud jsi na něj měl hru navázanou a nepřešel na FB, je nutné kontaktovat co nejdříve zákaznickou podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *