Víkendový lov Valorů, tedy monster

Od pátku 16.08.2019 do neděle 18.08.2019 nás čeká celkem zajímavý minievent. Z poražených monster bude padat Valor (udatnost). Což je podle mě příjemné zpestření.

Kolik udatnosti půjde získat

Popravdě celkem dost 🙂

  • Monstrum I ➡️ 14 000 Valor
  • Monstrum II ➡️ 18 000 Valor
  • Monstrum III ➡️ 22 000 Valor
  • Monstrum IV ➡️ 26 000 Valor
  • Monstrum V ➡️ 30 000 Valor
  • Monstrum VI ➡️ 35 000 Valor
  • Monstrum VII ➡️ 42 000 Valor
  • Monstrum VIII ➡️ 50 000 Valor
  • Monstrum IX ➡️ 60 000 Valor

Vyplatí se to?

V tomto eventu v podstatě měníte energii za Valor. Malé množství energie máte zdarma. Tu se samozřejmě vyplatí komplet proinvestovat, zvláště s přihlédnutím k tomu, že v pátek je Velký Lov. Celá aliance si tak dá třetí truhlu a všichni budou spokojeni.

Co se však týká energie získané z eventů anebo zakoupené do zásob za krystaly za akční ceny, byl bych opatrný.

Pro průměrného hráče by neměl být problém dostat se s medailemi na metu 1900. Stačí si vhodně vybírat cíle anebo prostě farmit mrtvé účty.  To je 3000 Valor za hodinu bez bonusů za urychlení sběru Valorů, kterého však každý máme spousty.

Pokud vezmeme těchto 3000 a to že můžete porážet Monstra VI, tak vám jedno monstrum ušetří necelých 12 hodin.

Jestliže rádi bojujete a už máte vypracovaného hrdinu včetně vybavení asi se držíte kolem mety 2100. To je 5000 valor za hodinu. Zřejmě už jste však vyšší level a zvládáte Monstra VII. Tady to vychází na ušetřených 8,4 hodiny.

Takže už asi víte odkud vítr vane. Tento event je určen hlavně lidem, kteří moc neválčí a mají málo medailí. Zvláště jestliže jsou jsou na vyšších úrovních a mohou porážet vysoká monstra. Vezměme si příklad hráče s 1500 medailemi, který může na Monstra VII. To je 33,6 hodny (1 den, 9 hodin a 36 minut).

V každém případě je to o vašich prioritách a co potřebujete. Nezapomínejte že očarovaná zbroj je velice důležitá nejen na PvP, ale i PvE. Budete mít daleko menší ztráty na vyšších dolech, monstrech anebo i v Boji o Nebeskou Citadelu.

Další minibonus

Po dobu eventu půjde z karet získat Energie. Konkrétně u druhé podkovy bude 1000 Energie a u třetí dokonce 3000. Je to hezké přilepšení ale moc bych na to nevsázel.

Důležitá změna

Součástí poslední aktualizace bylo i zrušení pravidla, že při výměně armád u pokladu musí být nová zhruba stejně silná. Nově můžete svou bránící armádu vyměnit třeba jen za generála.

Počítám že tohle přinese více Efreetů, Stráží a Pirátů na pokladech, protože tyto armády se snadno rekrutují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *